.

.

Дин Чистокрвни Цврсто Тело Електрична Гитара-Класичен Црна

Дин Чистокрвни Цврсто Тело Електрична Гитара-Класичен Црна

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : Топ-Basswoodboodbood - Basswoodneck - Должина На Maple Scale - 24 3/4"Тип На Вратот - Профил На Завртки - CFingerboard-Rosewood Inlays - Бисерен Блок# На Fretts - 22 Knobs - Црна Боја На Брзинахардвер - Црн Никелбриџ - Мелодија - O - Matic Pickup (Врат)-Dmt Дизајн Пикап (Мост)-Дмт Дизајн Врзување - Еднослојна Бела Завршница На Телото - Сјајна Боја - Класичен Црн Дин Чистокрвен Х Електрична Гитара Со Цврсто Тело - Класична Црна Боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата