.

.

Ограничен премногу реверзибилен флип секвенцин, еднорог худи и нозе, сет на облеки од 2 парчиња

Ограничен премногу реверзибилен флип секвенцин, еднорог худи и нозе, сет на облеки од 2 парчиња

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ограничената колекција премногу испорачува шармантни и симпатични облеки за секој ден гардероба на вашето мало девојче! Совршено за секоја пригода, овој сет со џогирање со 2 парчиња ќе го натера вашето мало девојче да се појави како крајна мода! Сет со 2 парчиња вклучува џемпер со долги ракави Hi-Lo качулка со супер симпатичен печатење на еднорог на предната страна. Вклучен е и лесен панталод за влечење со металик сребрен Лурекс и вграден во еластична лента за половината. Сет за облека од 2 парчиња. Реверзибилна флип -секвенци со еднорог худи. Странично прислушување еластично нозе на половината. Руно со мала тежина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата