.

.

Дејствува Сега ХИМИВЕЈ Халтер Блузи Дами Модни Камизоли Обични Формални Разноврсни Еднобојни Копчиња Без Ракави Врвна Кошула Светло Виолетова XXL

Дејствува Сега ХИМИВЕЈ Халтер Блузи Дами Модни Камизоли Обични Формални Разноврсни Еднобојни Копчиња Без Ракави Врвна Кошула

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Препуштете се на совршената мешавина на удобност и стил со оваа женска лежерна лабава кошула без ракави. Без разлика дали одите на опуштен викенд изглед или се облекувате на социјален собир, оваа кошула без напор ќе ја подигне вашата облека. Прифатете го модниот дизајн и дадете изјава каде и да одите. Додадете го ова разноврсно и тренди парче во вашата гардероба денес! Секојдневно И Лабаво Вклопување : кошулата нуди опуштено и удобно вклопување, обезбедувајќи леснотија на движење и опуштена атмосфера. Дизајн без ракави : со својот стил без ракави, оваа кошула е идеална за топло време, одржувајќи ве ладни и удобни. Копче Напред : затворањето на предното копче додава класичен и полиран допир на целокупниот дизајн на кошулата. Разноврсна Цврста Боја : цврстата боја го олеснува мешањето и совпаѓањето со различни тимови, создавајќи бескрајни можности за стилизирање. Висококвалитетна Ткаенина : Изработена од врвни материјали, оваа кошула е издржлива, лесна и дише, обезбедувајќи целодневна удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата