.

.

Spheros Spheros Shimanofing Rod & Reel Spheros Combo солена вода

Spheros Spheros Shimanofing Rod & Reel Spheros Combo солена вода

DEN 895.84

Количината на стоката
Това е достапна

Спакувани со докажани карактеристики на Шимано како Хаган Гар, Хагане Тело и Х-Ширина, Сферос SW е дизајниран и изграден за да ја зголеми моќта на вртење. Додадете ја одбивањето на водата од Core Protect и водоотпорен вкрстен јаглерод влечење и имате ролна што ќе „се врти засекогаш“ во најпредизвикувачките околини. Рил : Хаган опрема. Рил : Хаган тело. Reel : Core Protect. Ролна : Враќање на јаглерод. Рил : С А-РБ. Рил : Х-брод. Прачка : упатства за алуминиум оксид. Род : Корк се ракува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата