.

.

Sofia фармерки, женски плус големина Роза Curvy cha cha fringe hel глуждот фармерки

Sofia фармерки, женски плус големина Роза Curvy cha cha fringe hel глуждот фармерки

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Искинато, искинати и тотално за loveубени. Овие фармерки на глуждот Ча Ча од фармерки на Софија нудат прекрасен, живеел изглед со полите на раб. Изработена во памук-мешавина со тексас за истегнување за дополнителна удобност. Кул, обичен и заоблен, овие ласкави фармерки го чекаат своето пролетно деби. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Rasgados, Deshilachados y Espectaculares. Естес фармерки Хаста Лос Тобилос Ча Ча де Софија фармерки Тинен Ун Маравилозо Рудо Кон Флеквило и Естило Десгастадо. Están Hechos con una mezcla de algodón y mezclilla elástica, Para más comodidad. Lindos, Casuales y con curvas, estos фармерки фаворизиори están listos para el estesro primaveral. Ексклузивен en. Материјал : 66% памук/28% полиестер/4% вискоза/2% спандекс/66% алгодон; 28% Полистер; 4% вискоза; 2% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 18 W/la Modelo Mide 5’8” Y Viste Una Talla 18 W. Fit : Curvy, Skinny Fit/Talle Curvo y austadado. Подигање и инсејм : високи; 26 ”inseam/tiro alto; 26 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Frayed Fringe Hem/Ruedos Raídos con flequillos. Зошто ќе го сакате : Високиот фаворит, овие фармерки на глуждот се совршени за ласкав изглед, криво-гушкање. se ajusta tus curvas. Plusенски плус раб на глуждот на глуждот од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата