.

.

Умот читач на 2-нивоа организатор на бирото со отстранливи прстени со папка со датотеки, црна

Умот читач на 2-нивоа организатор на бирото со отстранливи прстени со папка со датотеки, црна

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ја вашата работна маса организирана и чиста со овој организатор на метална мрежа што има 5 слотови за прстен за дополнително складирање! Доаѓа и во црна и сребрена метална мрежа, и ќе ви помогне да останете организирани на вашата работна маса во канцеларијата или дома. Нема повеќе расфрлани документи, погрешно поставени папки или изгубени пенкала и моливи. Наместо тоа, ова ќе задржи сè на дофат. Прегради : Опремени со пет убаво дизајнирани прстенести слотови за вашите датотеки, списанија и многу повеќе. Овие слотови можат да бидат додадени или одземени со вашиот избор на предност . Одлична организација : Оваа десктоп организација ви дава подобро чувство за стил и организација. Давање на десктоп простор што ви треба додека ги чувате сите важни документи во ред и на едно место . Цврсто изграден : изграден за да трае со внимание на деталите и супериорните материјали. Изградбата на метални мрежи е доволно цврста за тешки работни датотеки и стационарни комплети. Стилски и елегантен : Овој прекрасен дизајн на мрежи ја одржува вашата работна површина модерна и елегантна додека ја завршувате целта да го чувате вашиот неред на работната површина бесплатно . разноврсна : организирајте ги вашите зачини или мирудии во вашата кујна, лепак, хартиени клипови и лепливи белешки за вашата канцеларија, и Вашиот парфем, шминка и врски за коса во вашата спална соба. Димензии : 9 (л) x 12,75 (w) x 14 (ч) инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата