.

.

Блузи За тенкови Жени Врвови Без Ракави За Жени Графички Секојдневен Врат На Екипажот Лабаво Вклопување Ками Шпагети Ремен Со Тркалезен Врат Елек Со Прашка Маица В

Блузи За тенкови Жени Врвови Без Ракави За Жени Графички Секојдневен Врат На Екипажот Лабаво Вклопување Ками Шпагети Ремен Со

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

®СЕЛОНЕ Широк Спектар На Производи ● Ако сте многу заинтересирани за овој производ, но сепак чувствувате дека недостасуваат некои елементи, можете да пребарувате СЕЛОНЕ директно во колоната за пребарување. Од деца до постари лица, можете да најдете облека што ви одговара ВО СЕЛОНЕ. ✦ Резервоарот Блузи Пакет Вклучувајќи : 1* резервоарот блузи женски кошула ѕвезди ленти печати ракави маица маица блузи.—- Должина На Ракавот : Долг Ракав.СЕЛОНЕ Тенк Блузи Жени Без Ракави Блузи За Жени Графички Обичен Врат Без Ракави Лабаво Вклопување Ками Шпагети Ремен Со Тркалезен Врат Елек Маица Врвна Модна Плажа Елегантна Ј2К Мека Основна Портокалова Женска Мода Печатена Маица Со Прашка Со Тркалезен Врат Лабава Врвна Маица Features Карактеристики : 1. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини.—- Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Запознавање, Танцово Шоу, Забава, Свадба, Работа, Клуб, Домашен Одмор итн. Целосно задоволете ги вашите потреби. ———- Информации за производот : Сезона : Четири Сезони. ●Вовед ВО Селонски Производ quelone се фокусира на тестирање и развој на ранец, фустани, блузи, долна облека за костими за капење, градници породилен фустан, чорапи сандали шорцеви, чевли, торба, маици тренер за половината, хеланки ромпери, долна облека, панталони, кардиган, облека за девојчиња, дуксери, основни работи за бебиња, комплети за пижами и друга облека. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете на нашата слика или опис.—- Дебелина : Стандард.—- Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.—- Стил : Секојдневен,Моден. Постојат повеќе канали за логистичка соработка за да се избегне застојот на пакетите за време на врвните логистички сезони.—- Одговара : Одговара на големината. ●Вовед Во Логистика на СЕЛОНЕ # времето ЗА испорака НА СЕЛОН е обично 5-7 работни дена, што ви го дава најдоброто искуство во брзање со шопинг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата