.

.

Бесплатно склопување женски панталони за џемпери со нозе

Бесплатно склопување женски панталони за џемпери со нозе

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Чистото зачувување, пантолоните за џемпери на Слободното склопување се исто толку меки и удобни како и вашите секојдневни џемпери, сега во стилски плетен дизајн кој лесно се гладува за ноќна ноќ или го одржува случајно за вашите лежерни денови. Лизгајте ги и подгответе се веднаш да се в inубувате. Исклучиво на. Материјал : 52% Lenzing Rayon/29% полиестер/19% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено; права нога. Подигнување и инсејм : среден пораст; 29 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Ребреста еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Супер-меко чувство. Панталони со џемпери со права нозе за жени од слободно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата