.

.

14к ѓердан од жолто злато кубански ланец, 16 „до 24“, жени, девојчиња, унисекс

14к ѓердан од жолто злато кубански ланец, 16 „до 24“, жени, девојчиња, унисекс

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да го носите нашиот кубански ланец 14К сам или со други ѓердани, што го прави совршено преодно или слојно парче. Изберете го вашиот омилен златниот кубански ланец 14 K во која било должина : 16 ", 18", 20 ", 22" и 24 ". Безбедно за жени, девојчиња, бебиња - и секако, вие! . Задоволство е гарантирано дека се гордееме со задоволување на нашите клиенти со нашето врвно изработка и трендовски стилови. Подароци за накит. Мултифункционално парче совршено за носење сам, додавање на омилените привлечност или положување. Трендовски накит. Доаѓа со безбеден затворач на јастог од јастог, осигурувајќи дека вашиот ѓердан никогаш нема да падне. Направени со вас во умот, нашите ѓердани од златен кубански ланец од 14 килограми се вешто произведени и изработени од нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Подароци за денот на мајката. Овие ѓердани се направени со вас на ум! Тие се 14к злато, хипоалергичен и автентично. Загарантирано е да биде печат со 14К за автентичност и сигурност. Совршен за родендени, годишнини, Божиќ, Денот на мајката или Денот на вineубените. Совршен за сите прилики. Нашиот златен кубански ланец од 14 килограми може да се носи како секојдневно класично основно парче или слоевито со вашите омилени парчиња накит. Подароци за празници. Можете дури и да ги додадете вашите омилени привлечност за да создадете мноштво погледи инспирирани од приврзок! Неговата деликатна и класична силуета го прави подготвен да носи за посебна пригода, но исто така и соодветна за вашите секојдневни активности : работа, салата, бранч и многу повеќе. Нашиот 14к златен кубански ланец никогаш нема да оцрни, ќе ја сврти бојата или ќе го изгуби својот брилијантен сјај. Хипоалергичен. 14К златен накит. Нашиот 14к вистински златен ѓердан гарантира дека нашите парчиња се 100% хипоалергичен, што значи дека никогаш нема да ја оцрни, да ја промени бојата или да ја иритира вашата кожа. Поставување накит. Подароци за Денот на вineубените. Или третирајте се на класичен златен ланец што на секоја девојка му треба во својата колекција накит. Овој безвременски ѓердан не е само лесен, туку е изработен од 100% реално 14к злато. Носете го вашиот кубански ланец удобно за спиење, туширање, трчање, работа или која било пригода за време на вашиот напорен ден без грижа. 14К златен накит. Можностите се бесконечни! . Големина за сите во кои не веруваме во менталитетот „една големина одговара на сите“. 100% автентични 14к злато Овие кубански ланци се 100% автентично реално 14к злато со треперлива завршница. Jенски накит. Фине накит. Безбеден и останува затворен. Чувајте го овој кубански ланец како дел од вашата секојдневна ротација на накит или како секојдневен главен дел со други класични парчиња за покачен изглед. Подароци за мама. Секогаш автентичен и безбеден нашиот 14К златен кубански ланец е создаден со бујна завршница и е во дебелина од околу 2мм. Подароци за неа. Моден накит.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата