.

.

Фосилен Машки Декан Хронограф, Часовник Од Нерѓосувачки Челик Во Тон На Чад, FS4721IE

Фосилен Машки Декан Хронограф, Часовник Од Нерѓосувачки Челик Во Тон На Чад, FS4721IE

DEN 1223.52

Количината на стоката
Това е достапна

Овој часовник инспириран од гроздобер содржи кутија и нараквица од нерѓосувачки челик од чад. Облечете го нагоре или надолу—совршено е за секој ден. Овој дин часовник има и хронографско движење. Случај 45мм, ширина на опсег од 22мм, минерален кристал, кварцно движење со хронографски аналоген дисплеј, увезен. Тркалезна футрола од нерѓосувачки челик, со црно бирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата