.

.

Детали за кујната, скокачки покритие за храна, пакет

Детали за кујната, скокачки покритие за храна, пакет

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Повеќе не мора да се грижите за оставање на вашата храна надвор. Ставете ја храната на масата и покријте ја со капакот на храна за да ја заштитите од грешки. Овие се совршени за BBQ и забави на отворено. Покријте ја храната на масата за сервирање и кога е време да служите, можете лесно да го кренете капакот, да ја земете храната, а потоа лесно да го поставите капакот назад. Материјалот за полиестер на мрежа ви овозможува лесно да видите што е под него и удобната рачка го олеснува изборот на прикривањето. Кога ќе завршите со нив, тие пропаѓаат рамно и остануваат рамно со затворањето на вклучувањето. Димензии : 14,57 "x 14,57" x 7.09 ". Содржи : 2 пакет. Склоплив за складирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата