.

.

Мингјик ЕДНОНАСОЧНА Батерија Монитор Мерач Струја Напон Моќ Мултиметар Амперметар Волтметар ЛЦД

Мингјик ЕДНОНАСОЧНА Батерија Монитор Мерач Струја Напон Моќ Мултиметар Амперметар Волтметар ЛЦД

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : Сосема нов висок квалитетизработени од висококвалитетни материјали за издржливостдц Монитор На Батерии Мултиметар За Напојување На Струја Мултиметар На Напон Волтметар лцддигитален дисплеј мониторинг лцд мерач НА моќност ЕДНОНАСОЧНА струја АМПЕРМЕТАР НА БАТЕРИЈА волт-ампер анализатор за возило со висока дефиниција дисплеј со задно осветлување за лесно читање ноќе поддршка 360° ротација на екранот, прилагодете се на секое читање отстранување СО терминали за притискањеконтрола на чип со висока прецизност, ефикасно И Стабилно Работење, Безбедно И Сигурношироко Користени Во Автомобили, Системи За Соларна Енергија, индустриски склопувачки линии ИТН.Параметри на производот : Спецификации : 10а/50А/100А/200А/300А (опционално)материјал на Школка : Абсколор : Црна Големина : како што е прикажано опсег на моќност : 0-20000вонт опсег : 0-200вцурентен опсег : 0-100аимпеданса опсег : 0-1000свнатрешен опсег на отпор : 0-999мцкапацитет опсег : 0-ОПСЕГ на потрошувачка на 1000ahpower : 0-9999 KWHTIME ОПСЕГ : 0-999 ЧАСА точност : 1% шант : 10a/50a/100a/200a/300a (10a вграден шант)вклучен пакет : 1 * dc тестер на батерии1 * шант (10a вграден шант)6 * жици : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработени од висококвалитетни материјали, безбедни,еколошки, издржливи. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Секој клиент може да ужива во поврат од 30 дена За Оштетени / Квалитетни Проблеми. Ако сте збунети со стоката, можете да оставите порака за нас. ЕДНОНАСОЧНА батерија Монитор Мерач Струја Напон Моќ Мултиметар Амперметар Волтметар лцд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата