.

.

Риг Обред Петел Приказна Тамер

Риг Обред Петел Приказна Тамер

DEN 299.68

Количината на стоката
Това е достапна

Доаѓа со црн прав обложен 3" х 3 " Л-држач и хардвер за монтирање од нерѓосувачки.Пластичен штитник за прскање од морско одделение; Соборува спреј од трансдуцери; може да се монтира на трансом или на Нашиот Обред За Монтирање плочи за монтирање на трансдуцерот 2000 Петел Приказна Скроти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата