.

.

Луксплум Женски Панталони Чадени Харем Панталони Палацо Панталони Со Висок Струк Лабави Фит Дно Празнична Армија Зелена Л

Луксплум Женски Панталони Чадени Харем Панталони Палацо Панталони Со Висок Струк Лабави Фит Дно Празнична Армија Зелена Л

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Жени Дневна Панталони, Палацо Панталони, Широк Нога Панталони, Лабава Повик Панталони, Плажа Харем Панталони, Еластична Половината Хипи Панталони Тип На Модел : Солидна Боја : Темно Каки, Армија Зелена, Темносина, Вино Црвено, Црно (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 100% Полиестерваист : Висока Должина На Половината : Должина На Глуждот Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа,Јогафеатури : 1. Материјал : 100% Полиестер. Добрата количина на мек, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : женски широки панталони за нозе, широки лабави панталони, еднобојни харем панталони, секојдневни палацо панталони, хипи панталони со висок струк, секојдневни и лабави.3. Карактеристики : Женските дневни панталони се дизајнирани со еднобојна, еластична висока половина, чаден висок пораст, широка нога, дневни панталони со џебови, палацо панталони со висок струк за жени, харемски панталони удобни и шик.4. Повод : Женските харемски панталони се меки и погодни за кожата, погодни за различни прилики.Како што се пролет, лето, секојдневно, забави, плажа, дом, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Палацо Панталони Со Широки Нозе, Панталони Со Харем Со Висок Струк, Еластични Панталони за Половината. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Харемски Панталони Со Широки Нозе со Џебови, Лабави Удобни Секојдневни Харемски Панталони, Палацо Панталони Со Висок Струк, Хипи панталони со Цврста Боја. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Овие Широки Панталони За Нозе Можат Добро да Се Совпаднат Со Речиси сите Ваши Врвови, Елек, Маица, Блуза, Врв Од Ками, Кроп Топ за Секојдневен Трендовски Изглед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата