.

.

ТУФ-Линија FE30125YE 4ORCE Плетенка Линија 4 - превозникот lb Дворови Жолта

ТУФ-Линија FE30125YE 4ORCE Плетенка Линија 4 - превозникот lb Дворови Жолта

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

ТУФ-ЛИНИЈА 4ОРС го носи моќниот риболов на ново ниво. Користејќи ги нашите нови туф-Х влакна, оваа премиум 4-носачка плетенка е најдобриот избор за крајна јачина. 4ОРС обезбедува тркалезна, неверојатно силна линија отпорна на триење со минимално истегнување што ги придвижува куките длабоко. Нашиот комерцијален процес на обложување обезбедува цврстина, долговечност и потрајна боја на линијата. ТУФ-линија 4орце : 4-превозникот плетенка риболов линија. Комбинира врвни суровини и најсовремена Американска технологија за плетење. Обезбедува одлична јачина и отпорност на триење. Мал дијаметар и екстремна чувствителност го засилува штрајкот. Минимално истегнување за подобри комплети за куки. Туф-Линија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата