.

.

Апстрактни геометриски форми на „Ступел индустрии“ поп сина бела, 20, дизајнирана од Мерион Грисе

Апстрактни геометриски форми на „Ступел индустрии“ поп сина бела, 20, дизајнирана од Мерион Грисе

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Мерион Грисе. Апстрактни геометриски форми поп сино бело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата