.

.

Колекција Genevive Giings Grey Linen Bow Tie & Sustanders Setter

Колекција Genevive Giings Grey Linen Bow Tie & Sustanders Setter

DEN 160.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вашиот мал господин е сигурен дека ќе се издвои со нашиот совпаѓач со 2 парчиња суспендери и сет на Bowtie. Без разлика дали лентите се нагоре или надолу, суспензиите и совпаѓање на лак може да создадат стар училишен изглед со допир на модерната колк. 6 клипови за притискање. Прилагодлива памучна/поли мешавина од лак и ленти. Централно парче од кожен центар. Центар Спандекс (преку грб). Димензии на пакување 5x12x1. 4x2x1 димензии на лак.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата