.

.

Машка униформа за униформа за машка панталони

Машка униформа за униформа за машка панталони

DEN 463.52

Количината на стоката
Това е достапна

Квалитетни панталони можат да одат со скоро секоја облека. Нашата комунална униформа за униформа, панталони, нуди целосен крој за постојно, лесно вклопување и има метално затворање на кука и очи за дополнителна издржливост. Предните џебови во стилот на слабиот стил и два поставени џебови на колкот ви даваат многу простор за држење пенкала и клучеви. Практични и удобни, овие панталони се непроценливи за работниците во одржување и производство. Потребно е минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата