.

.

Горила Автомобилски СП 1 4 Дебели 4-Дупка Растојание Тркала

Горила Автомобилски СП 1 4 Дебели 4-Дупка Растојание Тркала

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Горила АВТОМОБИЛСКИ СП601 1/4 Дебели 4-Дупка Растојание Тркала Карактеристики Со 4 И 5 Дупка. Дебелина - 1/8 во. Дијаметар На Отворот-76,2 Милиметар. Стил На Прицврстување На Тркалата-Завртка. Стил-Центар Центар. Боја-Сребро. Материјал-Алуминиум. - ШКУ : КСАО61056.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата