.

.

Брик Лејн Ролна Паниер-Црна Црна-Платно в Кожени Ремени

Брик Лејн Ролна Паниер-Црна Црна-Платно в Кожени Ремени

DEN 8943.84

Количината на стоката
Това е достапна

Брукс Се Тркалаат Гаќите се инспирирани од Чекањето на Велосипедистите, прво прикажано во каталогот на 1890. Како оригинали, новите гаќи може да се навиваат или лесно да се ослободат кога е потребно. Овој пар патнички торби за традиционални транспортни велосипеди е целосно изработен од памук отпорен на вода со завршна обработка на кожа. На врвот на прицврстувањето на торбата на решетката за велосипеди овие гаќи имаат вкрстена еластика за прицврстување на дополнителни предмети за носење за време на урбаниот транзит. Брик лејн навивам гаќи се закачуваат на повеќето лавици со ширина помеѓу 10 и 15 см. Водоотпорна Памучна Ткаенина и Пржена Кожа Од Зеленчук Изработена од издржливо, водоотпорно памучно платно. Одговара на повеќето лавици со ширина помеѓу 10 и 15см. Магнетно самозатворање за лесно пакување. Карактеристика вкрстени еластични сврзувачки елементи на врвот на прицврстувањето на решетката за велосипеди за држење дополнителни предмети. Произведени од квалификувани занаетчии користејќи традиционални техники стари 100 години и најдобри материјали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата