.

.

Скоро природен каранфил вештачки аранжман во мермер завршена вазна

Скоро природен каранфил вештачки аранжман во мермер завршена вазна

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасните глави на живописни ливчиња се цврсто сложени заедно во рамките на вклучената свитлива мермерна вазна на овој вештачки аранжман на каранфил. Обичната количина на лисја нежно ekиркаат од секоја цветна глава што го прави побогат и компактен. Со својот прекрасен и светла појава, овој украс ќе изгледа одлично како централен дел на вашето кафе, јадење и крајни маси. Или, можете да го решите на вашата компјутерска биро до вашите работни комунални услуги и организаторите. H : 10 in. W : 10 во. Д : 10 во. Прави зачудувачки декор парче. Големи, живописни цвеќиња. Направено со најголема грижа од најдобрите материјали. Поправено во рамките на мермер завршена вазна. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Аранжманите со цвеќиња од свила се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата