.

.

Apple iPhone 6s Plus 16 GB отклучен телефон - сребро

Apple iPhone 6s Plus 16 GB отклучен телефон - сребро

DEN 3263.20

Количината на стоката
Това е достапна

Вклучува нов фонт за адаптер A/C : 12.0px Helvetica; Боја : #454545} p.p2 {маргина : 0,0px 0,0px 0,0px 0,0px; Фонт : 12.0px Хелветица; Боја : #454545; Мин-висина : 14.0px} li.li1 {маргина : 0,0px 0,0px 0,0px 0,0px; Фонт : 12.0px Хелветица; Боја : #454545} Ul.ul1 {тип на список-стил : диск} Во моментот кога ќе користите i Phone 6s Plus, знаете дека никогаш не сте почувствувале нешто слично на тоа. Со само еден печат, 3 D Touch ви овозможува да направите повеќе од кога било досега. Фотографиите во живо ги носат вашите спомени во живот на моќно живописен начин. И тоа е само почеток. Погледнете подлабоко на i Phone 6s Plus и ќе најдете иновации на секое ниво. Доаѓа со лесен за употреба i OS 9 со рафинирања на секое ниво од апликациите што ги гледате на вашиот домашен скриента за темелите на системот, чувајте сè што сакате за i Phone ажурирано, безбедно и достапно од кој било уред со ICLOUD. Со само еден печат, 3 D Touch ви овозможува да направите повеќе од кога било досега. Retina HD дисплеј со 3 D Touch 5,5-инчен (дијагонален) LED-backlit Sidecreen 1920-на-1080-пиксели резолуција на 401 PPI 1300 : 1 сооднос на контраст (типичен) 12-мегапикселот Isight Camera ги снима остри, детални фотографии. Потребно е 4 K видео, до четири пати повеќе од резолуцијата од 1080p HD видео. i Phone 6s се напојува со прилагодено дизајниран 64-битен A9 чип.- Доставува 70% повеќе перформанси на процесорот. Retina HD дисплеј со 3 D Touch 5,5-инчен (дијагонален) LED-backlit Sidecreen 1920-на-1080-пиксели резолуција на 401 ppi 1300 : 1 сооднос на контраст (типичен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата