.

.

Време и време, женски и жени плус пушана ременија со костим за капење

Време и време, женски и жени плус пушана ременија со костим за капење

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Погледнете модерно забавно на плажа или во базенот со овој пат и виткано со едно парче костим за капење со квадратно деколте и појас за да ја истакнете половината. Plusенски плус. Едно парчиња. Зашиени во чаши. Целосно покритие. Квадратен врат/грб.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата