.

.

Aukfa Патио Газебо Капони на отворено, легање на легнување и крошна на отворено за забава, свадба, железо шестоаголен двор Газебо, мебел за внатрешен двор, влечење јаж?

Aukfa Патио Газебо Капони на отворено, легање на легнување и крошна на отворено за забава, свадба, железо шестоаголен двор Газебо,

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Видео врска : https : ///s/19ewieypdqyns95lx9jmvhw код : 1234 Опис Готебо со странични страни на мрежата е совршен за семејни забави, свадби, излети, спортски настани, вендинг на отворено, занаетчиски саеми, патувања за кампување и друго. Овој врвен врвен хексагонален белведер има цврста челична рамка за стабилност и шест странични страни на решетката (секоја со патент врата) за вентилација и заштита на инсекти. Со овој разноврсен белведер, вашето семејство и пријатели ќе имаат идеално место да уживаат во живеење на отворено на различни настани. Определување 1. Хексагон Газебо шатор со 6 странични странични allидови прави фантастичен додаток на вашиот двор, палуба или градина. 2. Протективната мрежна комарци ги задржува инсектите далеку додека дозволува да се филтрираат ладни ветре. 3.Дистери дупки за очи на горниот капак за одлична дренажа. 4.6 Повлечете јажиња и 12 приземни влогови за цврсто прицврстување на земјата. 5.Поставете го дизајнот за брзо, директно и едноставно склопување. Тежини и димензии Севкупно : 155''x155''x102 '' Севкупна тежина на производот : 38,5lb Внатрешен висина на висина до дното : 74 '' Капацитет на најголема тежина : 95 bs висина на тежина : 100 bs Спецификации Тип на производ : Гејботен покрив Материјал : Полиетилен покрив Боја : Прицврстувач на покривот на покривот Каки : Рамка за прицврстување на кука и јамка Материјал : Ironелезен рамка Заврши : Подлога за палто во прав Обложена завршница : Да, со целата година Употреба : Нема компатибилни површини за инсталација : Вклучена е целата торба за складирање на површини : Не е вклучен страничен wallид : Да, отпорен на временски услови : Не Отпорен на УВ : Да отпорен на оган : Да отпорен на 'рѓа : да отпорна на мувла : Не земја на потекло : Кина Аукфа Патио Газебо капонија на отворено, легање на легнување и крошна на отворено за забава, свадба, железо шестоаголен двор, двор, мебел за внатрешен двор, мебел за двор, 6 мебел за влечење, 6 влечни јажиња и 12 копнени влогови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата