.

.

Надворешно влечење табулатор кратко

Надворешно влечење табулатор кратко

DEN 255.68

Количината на стоката
Това е достапна

Краткото на отворено карго на Wrangler Boys става позабавно во функција. Технологијата за перформанси, UPF и влага за губење на влагата го одржуваат удобно, дури и на жешкото сонце. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler. Краток товар на Вранглер Бојс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата