.

.

Дин на млечни производи чисто свежо свежо и половина, квартал

Дин на млечни производи чисто свежо свежо и половина, квартал

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Свежо шолја кафе бара богат и вкусен крема, а млечната половина и половина е исправно. Поплавата од половина и половина додава мазна, кадифена завршница во вашата утринска пијалак, како и на секоја супа или сос на кој му треба малку дополнителен вкус. Обидете се со млечни вредности половина и половина во вашето топло чоколадо, пире од компири, печива и солени јадења. Нашата половина и половина е постојано тестирана со квалитетно за да се обезбеди чистота, а вие ќе го сакате својот кремаст вкус. Фармер во сопственост. Заедницата сакана.? Хранливи и вкусни. Млекарница со висок квалитет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата