.

.

Тијанчи Панорама Арт Деко Мода Приврзок Ѓердан Мажи Жени Вљубените Синџир

Тијанчи Панорама Арт Деко Мода Приврзок Ѓердан Мажи Жени Вљубените Синџир

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : надворешен дијаметар : 3,6 см / 1,4 инчи;дијаметар На Внатрешниот круг : 2,6 см / 1 инчикласификација : ѓердан Од Ѕвезда месечина : - Послужавниците се направени од силна метална легура, нема да се свиткаат. Прекрасни послужавници Во ретро стил Водат, никел и без кадмиум.- Доаѓа со бесплатно специјално пакување за подароци совршено за Годишнина, Роденден, ден на Вљубените или какви било прилики за сопруга, сопруг, девојка, момче, сестра, ќерка, пријател итн. или за себе.Материјал : Количина На Метален Пакет : ѓердан од Ѕвездена месечина € 2 (Бакар € 1 /сребрен € 1) овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Тијанчи Панорама Арт Деко Мода Приврзок Ѓердан Менс Жените Вљубените Синџир.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата