.

.

Bucilla Чувствува Порибување Апликација Комплет 18 Долго Дедо Мраз Запира Тука

Bucilla Чувствува Порибување Апликација Комплет 18 Долго Дедо Мраз Запира Тука

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Комплет За Апликација За Филц За Порибување Букила. Празничните дизајни, квалитетни материјали и дарежливите украси продолжуваат да ги прават комплетите од филц Од Бучила омилена традиција на шевовите. Овој пакет содржи филц со печат, памучен конец, школки и мониста одделени во боја, две игли и упатства. Дизајн : Дедо Мраз Запре Тука. Завршени димензии : долги 18 инчи. Комплет За Апликација За Филц За Порибување Букила. 18 " Долго-Дедо Мраз Запре Тука Елен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата