.

.

Шаблон за работилница На крафтер 6 X6 - Ткаен

Шаблон за работилница На крафтер 6 X6 - Ткаен

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Шаблон за работилница на занаетчија 6 " X6"-Образец За Работилница На Ткаен Занаетчија 6"X6"-Ткаена Занаетчиска Работилница-Шаблон. Совршен за употреба со креда, маркери, занаетчиска боја и многу повеќе! Изработени од лесна за широко чистење пластика. Овој пакет содржи еден шаблон од 6х6 инчи. Доаѓа во широк спектар на дизајни. Секојпродаден одделно. Произведено во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата