.

.

Дијамант Принцеза 10kt Жолто Злато Жени Тркалезна Црна Боја Подобрена Дијамантска Обвивка Прстен Засилувач Cttw

Дијамант Принцеза 10kt Жолто Злато Жени Тркалезна Црна Боја Подобрена Дијамантска Обвивка Прстен Засилувач Cttw

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

10кт Жолто Злато Жени Тркалезна Црна Боја Подобрена Дијамантска Обвивка Прстен Засилувач 1/2 Cttw Изработена во 10kt Жолто Злато. 1/2 Карати вкупна тежина. Ширина на најширока точка : 15,5 мм (.61 инчи); Ширина на стеблото : 8 мм. Тежи 4,17 грама (приближно). Избор на големина на прстен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата