.

.

Бар Иглички Брош Заклучување, Безбедна Назад Затворач Со Дупки Назад Бар Прицврстувач, Брош Заклучување Назад Фати Тркалање

Бар Иглички Брош Заклучување, Безбедна Назад Затворач Со Дупки Назад Бар Прицврстувач, Брош Заклучување Назад Фати Тркалање

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификации : Спецификација : 20мм, 25мм, 32мм, 38ммопционално Количество : 50 парчиња по кеса боја : Сребрен Материјал : Железо има само 2 дупки на иглата од 20мм.Пакетот Вклучува : 1 Торба50 Парчиња x Пин Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Материјалот е потежок од обичните. Нема лесно да падне, само може да ја извади иглата кога ќе го изврти осигурувањето во правилна положба. Се користи за БРОШ САМ занает. Со прекинувач за осигурување, повеќе не се плаши да биде боцкан со игла. Со дупки, може да бидат зашиени или заглавени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата