.

.

Скоро природно 4 'Кенти Палма вештачко дрво во ткаени пластери

Скоро природно 4 'Кенти Палма вештачко дрво во ткаени пластери

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете чисти линии и боја на вашите простории за живеење со оваа вештачка дланка на Кентија. Домаени во Австралија, овие дланки нудат повеќе рафиниран изглед од другите дланки додека инјектираат зеленило во кој било простор. Собрани од висококвалитетни материјали, курат во која било голема површина на која му треба тропско освежување. Стои 4ft. Од ткаени пластери од памук (вклучен во висина), трансформирајте ги вашите простории. Совршен за дневна соба, агол во спалната соба или осамени области. Вештачките дрвја се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Оваа ставка ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достигне својата целосна големина. Вашето вештачко дрво ќе изгледа убаво за наредните години; Едноставно избришете чиста со мека сува крпа кога е потребно. Скоро природно 4 'Kentia palm вештачко дрво во ткаени пластери : Севкупни димензии на производот : H : 4 ft. W : 40 во. Д : 40 во. Собрани од материјали со висок квалитет. Инспирирани од природата. 9 гранки за свиткување. Сместен во природен пластеник за памук. Препорачано само за употреба во затворен простор. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Ова дрво лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете и пената за да ја постигнете посакуваната полнота. Мерењата се пресметуваат од најоддалечената испружена димензија. Оваа ставка е произведена со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Не е потребно одржување за ова вештачко дрво; Избришете чиста со мека сува крпа. Димензии на пластерот : H : 12 in. W : 14 in. Д : 14 во.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата