.

.

Мајстори На Универзумот Потекло Скелет Акција Фигура,, Артикулација, МОТУ Играчка Колекционерски

Мајстори На Универзумот Потекло Скелет Акција Фигура,, Артикулација, МОТУ Играчка Колекционерски

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Жестока и оклопна за борба, скелетот планира да ја ограби И владее Со Етернија! Оваа фигура На Скелетот е висока 5,5 инчи и има 16 подвижни зглобови, така што тој е многу позиран за имагинативна и акционо ориентирана забава, Мајстори на универзумот стил! Долгогодишните обожаватели ќе го ценат дизајнот на главата во гроздобер стил на скелетот и мечот со целосна моќност. Слика доаѓа со мини стрип кој истражува нови приказни линии и воведува херои, негативци и сојузници во безвременската битка помеѓу доброто и злото! На љубителите ќе им се допадне класично стилизираното ретро-пакување. Боите и украсите може да варираат. МОТУ се врати за сосема нова генерација обожаватели!. 5.5-инчен висок скелет акција слика карактеристики гроздобер стил главата и моќ меч!. Високо артикулираната фигура на Скелетот може да стои самостојно и има 16 подвижни зглобови, вклучувајќи врат, раменици, колена, колкови и многу повеќе за моќните пози и најжестоките борбени сцени!. Долгогодишните обожаватели ќе го ценат пакувањето во ретро стил и мини стрипот што доаѓа со оваа возбудлива акциона фигура!. Одличен подарок за возрасни колекционери и деца на возраст од 6 и постари.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата