.

.

Зборувањеказа Тенок Тенок Капак На Куќиштето Компатибилен За Моторола Мото Г Чиста Моќност, Печатење На Жирафа, Лесен, Флексибилен, Мек, САД

Зборувањеказа Тенок Тенок Капак На Куќиштето Компатибилен За Моторола Мото Г Чиста Моќност, Печатење На Жирафа, Лесен, Флексибилен,

DEN 1438.08

Количината на стоката
Това е достапна

Со задоволство ви го претставуваме Премиум Тенок Гел Тенок Телефон Компатибилен За Motorola Moto G Pure, Moto G Power (2022). ТОА НЕМА ДА ОДГОВАРА : Не Е Компатибилен За Моторола Мото Г Моќ (2020), Мото Г Моќ (2021). Пакетот Вклучува : Мек Капак На ТПУ. ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ-Прилагодено Дизајнирано Со Цврсто Вклопување. Прецизно Поставување На Порти и Копчиња. Ќе работи Со Заштитник На Екранот и Безжично Полнење без отстранување на капакот. Мала ТЕЖИНА-Премиум Ултра Тенок Гел Тпу Телефон Случај Покритие. Супер Флексибилна И Мала Тежина. Обезбедува Апсорпција На Удар и Заштита од Удари. Нашиот Премиум Дизајн На Уметнички Дела е Отпечатен На Капакот на Телефонот со мастила одобрени од Стандардите За Здравје и Безбедност Во Калифорнија. 100% Гаранција За Задоволство. Исто Така, Ниту Едно Животно не Беше Повредено во Изработката на Отпечатоци од Нашиот Дизајн На Животни. Лесно е да се инсталира со прецизно лоцирани исечоци Компатибилни за сите порти и копчиња. Нашиот супер тенок дизајн на капакот нуди супериорно чувство на мек допир. Тенкиот гел материјал во тенок стил е специјално дизајниран да обезбеди одлична заштита додека е ненаметлив на допир. Мазната завршница е дизајнирана да одбие отпечатоци од прсти и нечистотија. Ние Во Talking Case сме толку сигурни со нашиот производ што Вашето задоволство е 100% загарантирано. Само контактирајте не ако имате какви било прашања и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата