.

.

Stuple industries модерна смела чадори за аранжман графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од ziwei li

Stuple industries модерна смела чадори за аранжман графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 14 x 1,5 x 11 големи : 20 x 1,5 x 16 преголеми : 30 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : модерната уметност; Чадор; Сликарство. Дизајн од Зивеи Ли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата