.

.

Ексклузивни девојки од Мила и Ема се поклонуваат со половината и ногата, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-18

Ексклузивни девојки од Мила и Ема се поклонуваат со половината и ногата, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-18

DEN 255.36

Количината на стоката
Това е достапна

Вашето малечко ќе сака да го носи овој сет со нозе со 2 парчиња Мила и Ема. Овој уникатен дизајн ќе биде сè за што некогаш сонуваше! Lookе изгледа толку симпатично додека ќе остане удобно во текот на целиот ден. Совршено за секоја пригода, ова ќе биде нејзината нова омилена облека! Ексклузивни девојки од Мила и Ема се поклонуваат со половината и ногата, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-18.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата