.

.

Сребрена декоративна тркалезна кинеска хартија фенери, 24ct, избрани големини

Сребрена декоративна тркалезна кинеска хартија фенери, 24ct, избрани големини

DEN 332.00

Количината на стоката
Това е достапна

Само артефакти хартиени фенери 24 парчиња разновидни големини (боја : сребро) : што е вклучено : шест (6) - 12 "Сребрена хартија фенери (6) - 10 " Сребрена хартија фенери Шест (6) - 8 "Сребрена хартија Фенерссикс (6 (6 . , и сите животни прослави! Собрание : C-кука вклучена во метални рамки за да ги направите лесни хартии лесни за склопување и едноставни за обесени! Забелешка : LED светлата не се вклучени само артефакти Декоративни кинески листи за кинески хартија 24 парчиња Адрирани големини (боја : сребро).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата