.

.

Нулум Преодна Племенски Беки Област Килим

Нулум Преодна Племенски Беки Област Килим

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Во нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат. Основана со желба да ги прекрши правилата на она што се очекува од тепих во областа, нулум е создаден за да ја пополни празнината помеѓу брилијантен дизајн и достапност. Нулум Преодна Племенска Област Беки Ruмашина Направена Во Мисиркиматеријал : 100% Полипропиленбек : Лизгање Јутесетинг : Затворени Препорачани Соби : Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија, Домашна Канцеларија, Дувло.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата