.

.

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Капка Заштита Прашина Шок Влијание Доказ Јаглеродни Влакна Заштитни Црна Случај Покритие] за iPhone Pro Ма

Капсула Случај Компатибилен со iPhone Pro Ma [Капка Заштита Прашина Шок Влијание Доказ Јаглеродни Влакна Заштитни Црна Случај

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Капка Заштита Прашина Шок Влијание Доказ Јаглеродни Влакна Заштитни Црн Случај Покритие (Поддржува Чи Безжичен И Моќ Компатибилен) е специјално дизајниран да одговара На Вашиот apple i Phone 11 Pro Max 6.5 Инчи со премиум силиконска гума и тврд поликарбонат компјутер пластичен хибриден материјал кој нуди извонредна заштита на телефонот и уникатен изглед кој одговара на вашиот животен стил! Дизајниран Да Одговара : apple i Phone 11 Pro Max (6,5 Инчен Дисплеј). Поддржува Чи Безжично Полнење Лесен Пристап до сите Копчиња и Порти. Висококвалитетен Дизајн Случај Испратен од САД. Телефонот Не Е Вклучен; Заштитник На Екранот Не Е Вклучен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата