.

.

Среќен Патент Замрзнувач Кеси, Галон Големина, Грофот

Среќен Патент Замрзнувач Кеси, Галон Големина, Грофот

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие кујнски кеси за ѓубре се силни со зајакнувачки ленти за јачина што ги прават кесите за отпадоци посилни додека користат помалку пластика, во споредба со водечката брендирана торба. Тие се зајакнати на врвот, средината и дното. Овие вреќи со врвки се направени со уникатна дијамантска шема која се протега околу предметите за да спречи рипување, зајакнувајќи ги лентите за да додадат цврстина плус подебела пластика за заштита од истекување. Силното затворање со врвки од 3 слоја го олеснува отстранувањето на ѓубрето за подигнување, носење и фрлање. Едноставно повлечете ја врвката за влечење за да ја затворите вреќата за ѓубре, а потоа заврзете ја врвката за дополнителна безбедност. Драги Кеси За Замрзнување Со Патент, Големина На Галон, 15 Брои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата