.

.

Goody tru дозволете му да се случи колапска обичајна четка за обесхрабрување за Ouchless® Detangling Blue, CT

Goody tru дозволете му да се случи колапска обичајна четка за обесхрабрување за Ouchless® Detangling Blue, CT

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Goody Tru е креативна соработка која ја почестува уникатната визија на некои од најпривлечните мултикултурни уметници на денешните, додека истовремено слави индивидуалност и самоизразување. Овие уметници се собраа со најомилениот бренд за додатоци за коса во светот за да создадат наратив за уникатен стил, што е сè за прифаќање на посветла, похрабар. Само во!. Goody tru x Нека се случи обичајна четка за да се разоткрие е одлична за Dauchless® Detangling на сите типови навивам. Прилагодете го бројот на редови на влакната, растојанието, густината и дебелината за да го создадете крајниот detangler за вас уникатен вид навивам . сето тоа е добро! Goody tru x Нека се случи колапска обичајна четка за разоткривање за Ouchless® Detangling Blue, 1 CT Custom Detangling Chrush Како да се користи : • Притиснете го горниот капаче подалеку од влакната • Слајд перница надвор од четката • Вметнете ја вашата совршена комбинација на влакната и лизгајте се назад во . Подебели влакна за построги видови на навивам потенки влакна за убава коса и лабави видови на навивам ВНИМАНИЕ : Не нанесувајте влакно директно на производот Нека се случи тоа Нора, Јара и Роза се сестри од Холандија кои бараат да ги инспирираат младите и старите исто со донесување loveубов и донесување loveубов и светло низ танцот. Тоа чувство на радосно движење се носи низ целата оваа колекција. letithappen-.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата