.

.

Илиоге Жени Обични Тенки Панталони Џебови Еластични Еднобојни Заострени Панталони Со Висок Струк Излегување Исечени Есенски Панталони Панталони

Илиоге Жени Обични Тенки Панталони Џебови Еластични Еднобојни Заострени Панталони Со Висок Струк Излегување Исечени Есенски

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

ИЛИОГЕ МОДА . Карактеристики : Сечење На Ногата : Заострен Стил : Лежерна Должина : Исечен Тип На Фит : Тенок Стил На Фитрис : Тип На Висок Појас : Цврста Боја На Боја : Излегување Надвор Од Сезоната : Aut Дополнителни Карактеристики : Еластични, Џебови Илиоге Секојдневни Панталони За Жени - Женски Есенски Панталони, Удобни Панталони, Тенки Фит Панталони, Излегување Панталони, Панталони Со Висок Струк, Панталони, Еднобојни Панталони, Дизајн на растегливи Џебови. Дами Заострени Панталони За Одмор-Погодни За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за забави, клубови и состаноци. Совршен за секојдневен, датира, излегување, забава, патување, канцеларија и на отворено. Ќе добиете комплименти кога ќе ги носите панталоните. Еднобојни Панталони Со Висок Струк За Жени-Совршен подарок За жени, јуниори, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка за Роденден, Годишнина, 4 јули, Дипломирање, Ден На Независноста, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста итн. Женски Исечени Панталони - напредни карактеристики на композитни ткаенини. Овие панталони се лесни, пријателски за кожата и удобни за целодневна удобност и издржливост. Женски Панталони Со Еднобојни Панталони Со Висок Струк Совети За Големина-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини на брендот илиоге.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата