.

.

Сензорот За Температура На Амбиенталниот Воздух Одговара избери: 2013-ХОНДА СПОГОДБА, 2014-ХОНДА ГРАЃАНСКИ

Сензорот За Температура На Амбиенталниот Воздух Одговара избери: 2013-ХОНДА СПОГОДБА, 2014-ХОНДА ГРАЃАНСКИ

DEN 5279.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нгк сензорот за температура на амбиенталниот воздух изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме сензор за температура на амбиентниот воздух за речиси секој автомобил на патот денес. Нгк сензорот за температура на амбиентниот воздух е достапен за употреба на и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Нгк АН0053 Сензор За Температура На Амбиенталниот Воздух.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата