.

.

Готју Женска Цветна Гипурска Чипкана Кошула Длабок V Ракав За Вратот Печатење Лабава Маичка Врвот На Каки

Готју Женска Цветна Гипурска Чипкана Кошула Длабок V Ракав За Вратот Печатење Лабава Маичка Врвот На Каки

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : Сезона : Пролет; Лето; Есенска Дебелина : Стандардна Должина : Должина На Ракавот : 3/4 Деколте На Ракавот : V Шема На Вратот : Стил На Печатење : Секојдневно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени за Да ја проверите Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Ракав : 43см/16.93" Рамо : 39см/15.35" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 44см/17.32" Рамо : 40см/15.75" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38" големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 106cm/41.73" ракав : 45cm/17.72" рамо : 42cm/16.54" ДОЛЖИНА : 68 CM/26.77" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 112cm/44.09" ракав : 46см/18.11" рамо : 44см/17.32" должина : 69см/27.17" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 118см/46.46" РАКАВ : 47СМ/18.50" рамо : 46см/18.11" Должина : 70см/27.56" големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 124СМ/48.82" ракав : 48см/18.90" рамо : 48см/18.90" должина : 71см/27.95" внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс, Мешавина ,Мек Удобен, Висококвалитетен Бутик,Изработен од мала тежина, мека поли памучна ткаенина која нежно се обвиткува околу вашата фигура. Карактеристики : кошули со 3/4 ракави, блузи Со Надуени ракави,чипкан ракав, Маица Со Врат V,Еднобојна, Симпатична печатена,Пругаста, Боја за Вратоврска, Бохо Цветен Принт. Стил : Летни врвови за жени 2023, Маици Со Врат, Кошула Со Кратки Ракави Со Еднобојна Боја, Врвови Од Туника, Лабави Маици, Основна маица лабаво вклопување, Секојдневна блуза.женските летни врвови се Комбинираат со Различни Фармерки, Здолништа и Хеланки за Моден Изглед. Повод : Совршен За Вежбање, Трчање, Јога, Теретана, Шопинг, Патување, Забава, Одмор, Клуб, На Отворено и Секојдневно За Носење. Белешка За големина : Не користете Табела Со Големини Што не е Наша.Ве молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Под Сликата Пред Да Нарачате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата