.

.

Клучни Ткаенини Премиум Надворешна Сенка За Сонце Со Мотор на Полнење И Далечински Канал-4 'Широк 8' Капка-Заливот Глечер

Клучни Ткаенини Премиум Надворешна Сенка За Сонце Со Мотор на Полнење И Далечински Канал-4 'Широк 8' Капка-Заливот Глечер

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата колекција Аполо е дел од нашите нијанси на сонце на отворено на премиум ниво. Овие нијанси се направени од висококвалитетна, издржлива пвц (поли винил хлорид) ткаенина која ќе ви помогне да го изладите вашиот простор, истовремено дозволувајќи циркулација на воздухот. Нијансите се креваат/спуштаат со помош на далечински управувач со 5 канали. Со тркалање на нијансите надолу пред да започне топлината на вашиот прозорец, трем или двор, можете да го изладите просторот, да ги намалите трошоците за енергија, да го намалите заслепувачкиот сјај и избледувањето на мебелот. Нашите Нијанси На Колекција Аполо се достапни во 5 ширини (сите со 8 стапки. пад на ткаенина) и 6 бои. Алуминиумска валанс од 3 страни е вклучена на сите нијанси за да понуди заштита на ткаенината кога вашата сенка не е во употреба. Оваа колекција блокира 90%-92% ОД УВ зраците, во зависност од бојата на ткаенината. Овие нијанси доаѓаат со мотор на полнење и траење на батеријата до 150 циклуси (нагоре и надолу). Батеријата се полни за околу 8 часа со вклучениот ЕДНОНАСОЧЕН мотор. Вклучен е целиот хардвер за монтирање, систем за врзување кабел и шаблон за инсталација. 4 'широк х 8' капка. Сенката доаѓа со мотор на полнење и далечински управувач со 5 канали за подигнување и спуштање на сенката. Полнење на моторот за 6-8 часа со помош на вклучениот адаптер. Блокира до 92% ОД УВ зраците. Изработена од висококвалитетна, издржлива пвц (поли винил хлорид) ткаенина која ќе ви помогне да го изладите вашиот простор, истовремено овозможувајќи циркулација на воздухот. Вклучен е целиот хардвер за монтирање, систем за врзување кабел и шаблон за инсталација. 6 бои на ткаенина за избор (Песочна Дина, Еверглејд, Бискејн, Заливот Глечер, Сион и Гунисон). Клучни Ткаенини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата