.

.

Синдис Бебе Обичен Висок Половината Панталони Девојка Тенок Ѕвонче-Задници Се Водат Партија Еднобојни Обични Фармерки

Синдис Бебе Обичен Висок Половината Панталони Девојка Тенок Ѕвонче-Задници Се Водат Партија Еднобојни Обични Фармерки

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Девојки, Детски Стил : Детско Ѕвонче Дното, Девојки Одблесокот Панталони, Девојки Ѕвонче-Дно Возбуда Панталони Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Шарена Сина (По Избор)Големина : 90см, 100см, 110см, 120см, 130см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 70% Памук 30% Должина На Спандекспанти : Долга Сезона : Пролет, лето, fall, Зима Прилики : Секојдневни, Патувања, Фотографирање, Забава, Секојдневни Карактеристики : 1. Изработен од одличен квалитетен материјал, мала тежина,мек, дише и удобен за носење2. Панталоните се одликуваат со добар еластичен појас и едноставна еднобојна, супер растеглива памучна ткаенина3. Стилски мали бебе девојка ѕвонче дното облека, дизајн со еднобојна, еластична половината и симпатична возбудува, додадете повеќе слатка на вашата мала принцеза. Мода и шармантна! Вашето бебе ќе го сака тоа.4. Лесно се спарува со повеќето врвови во гардеробата на вашето бебе. Идеален подарок за вашата мала принцеза.5. Погоден за многу прилики, одмор, секојдневно носење, секојдневна облека, улично носење, надворешно носење, Моден пакет За носење Содржина : 1 х Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Детско Ѕвонче Дното, Разгорени Фармерки Искинати Панталони, Девојки Тексас Разгорени Панталони. Материјал-70% Памук 30% Спандекс. Памучна Ткаенина за Овие Комплети Шорцеви Е Мала Тежина, Издржлива И Добра Топла Што одговара За Есенски Облечен. Дизајн - Дете Бебе Девојка Ѕвонче Дното, Еднобојна Еластична Половината Разбушавен Слој Ѕвонче Дното Панталони Тексас Панталони Хеланки. Повод-Погоден За Играње На Отворено, Роденденски Забави, Свадби, Фотографија За Бебиња, Секојдневно Носење, Семејни Денови Или Прилики, Изгледа Слатко И Стилски. Мерење - Нашето Бебе Момче Облека Костум За Бебе На Возраст Од 1 До 6 Години Момчиња. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата