.

.

Brinley Co. Coomенски удобно возење со каиш за возење

Brinley Co. Coomенски удобно возење со каиш за возење

DEN 1087.84

Количината на стоката
Това е достапна

Време е да додадете уште еден багажник за возење во вашиот плакар! Ирвинг-багажникот од Бринли Ко е сè што ви треба во багажникот од средно-телевизирање до потресеното боење. Додадениот дизајн на слоеви и тока на зачините на глуждот доживеа класичен багажник за возење, а мемориската пена за удобност треба да умре! Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 1/2 инчи. Обем на теле : 15 1/4 инчи. Врвен обем : 15 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата