.

.

Бебе Гилрс Карирани Набразден Чипка Божиќ Партија Ремен Фустан

Бебе Гилрс Карирани Набразден Чипка Божиќ Партија Ремен Фустан

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Материјал : Полиестерски Парчиња Количина : 1 Декорација : Печатење, Ленти Деколте : V-должина на ракавот : Стил На Ракави Без Ракави : Набразден Ракав Прилики : Секојдневно, Секојдневно, Училиште, Забава, Одмор, Одмор, Вечер, Плажа, Фестивал,Божиќна Сезона : Пролет,Fall,Зимски Начин На Миење : Машинско перење, сушење на Машина : Бебешки Решетки Ремен Туту Здолниште Должина На Висината На Колкот На бистата Беше 9-12месеци 50см 51см 80см 23см 40см 12-18месеци 51см 53см 86см 24см 42см18-24месеци 52см 56см 92см 25см 44см2-3години 53см 56см 98см 26см 46см 3-4години 54см 56см 104см 27см 48см Белешки : Поради Различниот Монитор И Светлосниот Ефект, вистинската боја на предметот може Да Биде Малку Поинаква Од Бојата Прикажана На Сликите. Благодарам!Ве молиме дозволете 1-3 см мерење отстапување поради рачно мерење.(1 инч = 2,54 см ) Материјал : Полиестер. Деколте : V-вратот. Должина на ракавот : Без Ракави. Начин на перење : Машинско перење, сушење на Паѓање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата