.

.

Соимои Вискоза Креп Ткаенина Стаорец И Мачка Деца Печатени Ткаенина Двор Широк

Соимои Вискоза Креп Ткаенина Стаорец И Мачка Деца Печатени Ткаенина Двор Широк

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000-тите години на различни отпечатоци. Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. Почнувајќи од создавање на дизајн до процес на финално печатење на ткаенини обучената работна сила е усогласена опремена со најнова модна технологија и техники што ја прави ткаенината поживописна и попрецизна како што изгледаат на сликите. Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината . мастилата на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна. ✤ Материјал : Вискоза Креп ✤ Техника : Ткаени. ✤ Брои предиво : 30сф*30сф. ✤ Заврши : 30 Ткаат-30. ✤ Густина : 56*46. ✤ Ширина : 46 Инчи. Ткаенината се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка Weight Тежина : 120 gsm. ✤ Ткаат : Обичен. ✤ Функција : Малку Збрчкана, Средна тежина, Дише ✤ Употреба : Ткаенината Од Вискоза Е малку збрчкан и мек материјал, совршена е за летни фустани Блузи и блузи. ✤ Нега за перење : машинско перење на ладно со благ детергент. Висат Сува. ➽к П. С. : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. Соимои Деца Печатени Вискоза Креп Ткаенина. Материјал : Вискоза Креп предиво брои-30сф*30сф Густина : 56*46, Тежина : 120 ГСМ. Ткаенината Широка 46 Инчи се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. Употреба : Ткаенината Од Вискоза Креп е малку збрчкан и мек материјал, совршена е за летни фустани Блузи и блузи. Нега за перење : машинско перење на ладно со благ детергент. Висат Сува. Печатење Ткаенина од Дворот Ткаенина Отпечатоци Од Двор Печатена Ткаенина 1 Двор Печатење Ткаенина За Шиење БТИ Печатена Занаетчиска Ткаенина од Ткаенина За Печатење Во Дворот Од Ткаенина За Декор Во Дворот Печатена БТИ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата