.

.

Патување Колекција Жениyја Тру Удобност Пена Лизга На Платформа Сандали

Патување Колекција Жениyја Тру Удобност Пена Лизга На Платформа Сандали

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сандалата Со потпетици На Платформата Enја Од Колекцијата Патување ќе ве однесе од класична до фантастична со нивниот платнен материјал. Одржувањето на стилот, стилот на лентата за прсти, затворањето со лизгање и отворениот кружен прст ќе бидат совршена комбинација за да ве одведат низ градот во чевлите од вашите соништа. Влошката од 4 mm tru comfort foam ќе ги задоволи вашите стапала со тоа колку удобно ќе се чувствуваат. Висина на петицата : 4 1/4-инчи. Тип На Пета : Платформа . Висина на платформата : 2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Еден Бенд. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Платно. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата